Çalışma Modeli Bireysel

Videoyu Tekrar İzle

Bireysel üyelerimiz sistemimize ücretsiz bir şekilde üye olarak fırsatlar diyarına ilk adımını atmış olurlar. Burda karşılarına bir çok fırsatlar çıkacaktır. Bu Fırsatları 3 Ana kategoride toplayabiliriz.
1) Online İndirimler Kullanıcılarımız anlaşmalı olduğumuz Booking.com rentalcar.com gibi sitelere sistemimiz üzerinden giderek alışverişlerini yapacaklardır. Anlaşmalı olduğumuz firmalar sağladığımız bu alt yapı kolaylığı sayesinde yapılan alışveriş tutarının belli bir oranını indirim olarak bize yansıtacaklardır. Bizde indirimD ailesi olarak sizlere bizi tercih ettiğinizden dolayı bu tutarın sistemde belirtiğimiz oranı sizlere geri iade edeceğiz. Böylelikle sizler zaten yapacak olduğunuz alışverişi daha uygun fiyata yapmış olarak indirimimizden faydalanmış olacaksınız. Bunun için alış veriş yapacağınız anlaşmalı firmaya sitemiz üzerinden giderek alış verişinizi tamamlayınınız. Daha sonra rezervasyon bilgisini kullanıcı panelinizdeki mail kısmından bize gönrderiniz. Alışverişinizin anlaşmalı firmamız tarafından onaylanması sonrasında indirim olarak yansıtılan ücretin sistemimizde belirtiğimiz oranındaki tutarı hesabınıza yansıyacaktır. Tutarın 100 TL 'yi geçmesi durumunda talebiniz üzerine belirttiğiniz herhangi bir banka hesabına bu tutarı yatırmaktayız. Sizlerde indirimli alışveriş yapmanın keyfini çıkartacaksınız.

2) KareKod kuponları KareKod kuponları sistemimize üye olan firmalarımızın indirimlerini sizlere ulaştırmak için oluşturmuş olduğumuz bir alt yapıdır. Firmalar zaman zaman ürünlerinde ve ya hizmetlerinde indirim uygularlar. Bizde bu indirimleri alıcılara ulaştıran bir platformuz. Artık indirim ararken ve ya uygun fiyatlı ürünler ararken mağaza mağaza, firma firma dolaşmanıza gerek yok. Aradığınız ürünü sistemimiz üzerinden bulunduğunuz yere yakın olanları listeleye bilir ve harita üzerinden bu yerlerin konumlarına ulaşabilirsiniz. Giyim,Restorant Berber aklınıza gelebilecek her sektördeki fırsatları burada sizler için bir araya getiriyoruz. Sistemimize üye olup fırsatlar diyarına adımınızı attıktan sonra indirmler kısmından yakınınızdaki indirimleri listeleyebilir ve bunları görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz indirimi kullanmak için yol tarifine bakabilir ve firma adresine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha sonra indirmiş olduğunuz uygulamamızdan ve ya web adresimizden indirimin karekodunu görüntüle diyerek firma yetkililerine gösterebilirsiniz. Size özel oluşturulan bu karekod firma yetkilisi tarafından cihazla taranacaktır. Kupon kullanıma uygun ise sistemimiz otomatik olarak alışverişinizi onaylayacak ve indiriminizi gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Ayrıca bu alışverişininiz sonunda sizlere indirimD deki "D" bonusundan 1 adet kazanacaksınız. Buda 3. fırsatımız ola "D" Bonusu olan indirimimize tekabül etmektedir.

3) "D" Bonusu Siz değerli kullanıcılarımızın Kare Kod kuponlarını kullanarak yaptığı alışverişlerin karşılığında sistemimiz sizlere otomatik olarak "D" bonusu vermektedir. Bu "D" bonuslarını biriktirerek daha sonra üye firmalarımızın sunumuş oldukları ürünleri "D" bonuslarınızı kullanarak alabileceksiniz.